ŞEHİT POLİS MEMURU MAHMUT AVA  İLÇESİMİZDE TOPRAĞA VERİLDİ
 
        Diyarbakır’da bölücü terör örgütü mensupları tarafından yola döşenen patlayıcının zırhlı aracın geçişi sırasında infilak etmesi sonucu şehit düşen Polis Memuru Mahmut Ava, İlçemizde toprağa verildi.
 
Şehidimiz için düzenlenen cenaze törenine Sayın  Vali Kerem Al, Osmaniye Milletvekilleri   Dr. Suat Önal,  Mücahit Durmuşoğlu ve Doç. Dr. Ruhi Ersoy, 39. Mekanize Piyade Tugay Komutanı Tuğgeneral Tevfik Erkan Olgay, Garnizon Komutanı Topçu Albay Ahmet Serdar Gül, Belediye Başkanı Kadir Kara, Adalet Komisyonu Başkanı Dr. Ziya Koç, Vali Yardımcısı ve ilçemiz Kaymakam Vekili Muammer Balcı,  İl Jandarma Komutanı Jandarma Albay Metin Düz, İl Emniyet Müdürü Nurettin Gökduman, Toprakkale Belediye Başkanı İbrahim Demirci, İlçe ve Belde Belediye Başkanları, kamu kurum ve kuruluşları il müdürleri, siyasi parti temsilcileri, sivil toplum kuruluşları temsilcileri ve çok sayıda vatandaş katıldı.
 
İl Müftüsü Ali Rıza Tahiroğlu tarafından kıldırılan cenaze namazının ardından Şehit Polis Memuru Mahmut Ava’nın cenazesi Kışla Mahallesi Mezarlığına defnedildi. Şehidimizin tabutu üzerinde sarılı olan Türk Bayrağı, Şehidimizin eşine Vali Kerem Al tarafından verildi.
 
        Cenaze töreninin ardından Vali Kerem Al ve beraberindekiler Şehidimizin ailesine ve yakınlarına başsağlığı ve sabır dileklerini ilettiler.